Akių masažuoklis Renoveye

MAS004

Nauja

Renoveye masažuoklis pasižymi įvairiomis masažo funkcijomis, specialiai akims ir galvai. Prietaisas palengvina skausmą ir stimuliuoja regos nervus bei kraujotaką. Be to, jis padeda atsikratyti įvairių minčių bei sumažinti stresą, todėl visą dieną jaučiatės tiesiog puikiai ir žvaliai.

Plačiau

72,00€

Daugiau informacijos

Ši masažo kaukė mažina akies raumenų įtampą, nuovargį, gerina regėjimą. Ji puikiai sumažina ir padeda išvengti dėl nuovargio veide atsirandančių žymių, maišelių po akimis, tamsių ratilų bei raukšlių. Pažangi masažuoklio technologija naudoja infraraudonuosius spindulius, masažą oro slėgiu ir akupunktūros taškais paremtą vibracinį masažą. Veikia baterijomis (4 x AA, pridedamos) arba galima jungti į elektros lizdą (pridedamas atjungiamas maitinimo laidas). Galia: 6 W. Įtampa: 6 V. Renoveye turi kibtukus ir pasižymi: 7 masažo, 4 masažo oro slėgiu, 2 šildymo ir 8 vibracijos režimais bei 3 intensyvumo lygiais ir masažo laikmačiu (5, 10, 15 minučių).

Masažuoklio muzikos terapijos funkcija savo švelniomis melodijomis padės išvalyti galvą nuo įkyrių minčių ir atsipalaiduoti.  

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: