Prekių pristatymas

 "Kiaunė.lt" įsipareigoja prekes pristatyti Klientui ne vėliau kaip per 9 darbo dienas nuo patvirtinimo apie užsakymo vykdymą (išsiuntimą Klientui).

 Jei perkamos prekės nėra "Kiaunė.lt" Parduotuvėje, Klientas informuojamas apie kitą realų jo užsakytų prekių pristatymo terminą. Kartu Klientas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių. Tokiu atveju, "Kiaunė.lt" įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Klientu ir suderinti prekių pristatymo terminą.

 Klientas įsipareigoja, užsakydamas prekes, nurodyti prekių pristatymo vietą, pasirinkti prekių pristatymo laiką bei asmenį, kuris priims prekes.

 Klientas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Kliento pateiktais duomenimis, Klientas neturi teisės reikšti "Kiaunė.lt" parduotuvei pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

 Prekės, užsakytos "Kiaunė.lt" internetinėje parduotuvėje, pristatomos vienos iš įgaliotos kurjerių tarnybos arba AB Lietuvos paštu. Pirkėjas pasirenka pristatymo būdą užsakymo pateikimo metu.

 Prieš pristatant prekes kurjerių tarnyba suderina pristatymo laiką telefonu su Klientu.

 Klientas privalo nedelsiant informuoti el. parduotuvę "Sveika oda" elektroniniu paštu, jeigu siunta pateikiama pažeistoje, sulamdytoje arba kitu būdu suniokotoje pakuotėje, taip pat tais atvejais, kai siuntoje pateikiamos ne užsakytos prekės arba netinkamas tokių prekių kiekis, nepilnas prekių komplektas, netinkamo dydžio, matmenų prekės ir pan.

 Visais atvejais, pristačius prekes Klientui suglamžytoje, šlapioje ar kitokiu būdu išoriškai pažeistoje pakuotėje, Klientas privalo kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo patvirtinime nurodyti (parašyti pastabas) arba surašyti atskirą aktą dėl tokių trūkumų. Tai Klientas privalo įgyvendinti dalyvaujant kurjeriui. Tokių veiksmų neatlikus, "Kiaunė.lt" parduotuvė yra atleidžiama nuo atsakomybės prieš Klientą dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Klientas nepažymėjo siuntos pristatymo patvirtinime.

 Tais atvejais, kai priėmus prekes, Klientas pastebi, jog siuntoje nėra tinkamas prekių komplektas arba pateiktos prekės nėra tinkamo dydžio, spalvos ar kitų matmenų, Klientas privalo nedelsiant papildomai informuoti apie tai "Kiaunė.lt" parduotuvę.

 Prekės pirkimas su pristatymo paslauga nesuteikia Pirkėjui teisės reikalauti pakartotinos nemokamos pristatymo paslaugos kai prekės grąžinamos, o taip pat nesuteikia galimybės grąžinti pinigus už prekių pristatymą tuo atveju, kai Pirkėjas turi galimybę grąžinti pinigus už prekes sutinkamai su LR įstatymais.