Magneto terapija

 Magneto terapija yra alternatyviosios medicinos rūšis, kuri gali saugiai, neintervencinio gydymo būdu, taikant magnetinių laukų veikimą ties pažeista ar skaudama kūno vieta apmalšinti skausmus, šalinti nemigos problemas bei pagerinti miego kokybę, bendrą savijautą. 

Magneto terapija  Yra 11 prekės (-ių).

Subkategorijos

  • Magnetiniai papuošalai

    Magnetinė juvelyrika jau daugelį amžių yra naudojama skausmo malšinimui bei kitų sveikatos sutrikimų, tokių kaip prasta kraujotaka, naktiniai mėšlungiai, migrena, nemiga gydimui. Mūsų magnetinių juvelyrinių dirbinių kolekciją sudaro kaklo papuošalai, grandinėlės ant kojos, magnetiniai žiedai, apyrankės. Apžiūrėkite ir išsirinkite tinkamiausią ir mieliausią magnetinį papuošalą iš plataus mūsų asortimento.

  • Drabužiai su...

    Skausmą malšinantys magnetiniai įtvarai padės jums išspręsti sąnarių skausmų, kurie kankina daugelį žmonių, problemas. Mūsų parduotuvėje rasite magnetinius įtvarus nugaros, kelio , čiurnos, alkūnės, riešo, kaklo, galvos bei pečių skausmams malšinti. Magnetiniai įtvarai puiki pagalba turintiems riešo sindromą arba "tenisininko alkūnės"problemą, sergantiems artritu ar kitomis sąnarių ligomis. Tinka sportuojantiems žmonėms, kurių sąnariai apkrauti padidintais krūviais, dažnai pertempiamiems raumenims atpalaiduoti. 

    Turmalino kojinės sužildys šąlančias pėdas, aptiniai su turmalinu pagerins juosmens ir genitalijų kraujotaką, o turmalino įmovos sušildys ir ir išjudins sustingusius sąnarius.

puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 11 prekių
Rodoma 1 - 9 iš 11 prekių