Sveikata ir grožis
Mes pritariame nuomonei, kad sveikata yra didžiausia vertybė mūsų gyvenime. Mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti produktus, kuriuose apjungtos geriausios gamtos savybės bei naujausi moksliniai pasiekimai. Mūsų tikslas padėti Jums išlikti sveikais ir puoselėti grožį. 

Sveikata ir grožis  Yra 58 prekės (-ių).

Subkategorijos

 • Masažuokliai
  Po sunkios darbo dienos jaučiatės įsitempę? Reikalingas atpalaiduojantis masažas? Mūsų parduotuvėje rasite puikių masažuoklių, kurių pagalba galėsite pasidaryti atpalaiduojantį pėdų, kaklo, galvos ir nugaros masažą. Nepraleiskite progos pasirūpinti savimi.
 • Veido priežiūra

  Mūsų veido priežiūros prekių asortimente rasite aukštos kokybės kremų veido odai, serumų, gelių ir kitų veido odą puoselėjančių priemonių. Nesivaržykite rinkdamiesi. 

 • Kūno priežiūra

  Šiuolaikinis gyvenimo tempas dažnai priverčia mus  rečiau pagalvoti apie savo kūną ir kelia vis didesnius reikalavimus odai, nors tuo pačiu metu vis labiau jai kenkia (stresas, sėslus gyvenimo būdas, maitinimosi įpročiai ir t. t.)

  Mūsų kūno odos išvaizda taip pat labai priklauso nuo vidinės savijautos.  Grožis, atsipalaidavimas ir gera savijauta yra glaudžiai susiję su gera odos būkle. Norite būti sveiki ir gražūs- nepamirškite pasirūpinti savimi.

puslapyje
Rodoma 10 - 18 iš 58 prekių
Rodoma 10 - 18 iš 58 prekių