Veislės charakteristika

Shiba inu

Šis šuo buvo užaugintas a kalnuota vietovė, nukreipta į Japonijos jūrą, siekiant medžioti ir atvežti mažų gyvūnų. Šiais tikslais jis buvo labai vertinamas, nes turi didelį judrumą.

Japoniški šunys Shiba Inu: išdidus laukinės gamtos grožis

Tai sukėlė tai, kad kryžiai su lenktynėmis tapo dažni, o tai beveik išnyko. Susirūpinimas šios veislės veisėjais sukėlė standartą, kad jis būtų grynas.

shiba inu

XNUMX m. Shiba Inu buvo paskelbtas gamtos paminklu šalyje, kur jis vis dar populiarus iki šiol. Šuns savybės Šis šuo išsiskiria tuo, kad yra mažas šuo, bet su gerai subalansuotas saulės sistemos prekybos kortelių projektas ir stiprūs raumenys, nors ir nesunkus.

Jo judrumas yra aiškus, gana atletiškos išvaizdos. Jis turi plačią kaktą ir vidutinį snukį. Jų akys yra labai būdingos, nes yra trikampės ir tamsiai rudos, o išorinė dalis pasukta į viršų.

Jų ausys yra mažos ir trikampės, pasvirusios į priekį. Jo uodega yra dar viena apibrėžta jo savybė, nes ji laikoma aukštai ir susisukusi arba kreiva kaip pjautuvas. Tai turi minkštas išorinis ir vidinis sluoksnis ir trumpas, labai gausus, o tai apsaugo jį žiemos mėnesiais.

Uodegos plaukai yra šiek tiek ilgesni ir išsiskyrę. Los jo mantijos spalvos Jie gali būti juodi su įdegiu, raudoni, sezamų, juodieji arba raudoni. Ši sezamo spalva apibūdinama kaip juodų, raudonų ir baltų plaukų mišinys kartu. Tai apie a linksmas ir žaismingas šuo, kuriame yra pakankamai energijos ir tai rodo. Tai tikrai protinga ir mums nekainuos shiba inu supratimas ir prisitaikymas prie namų dinamikos.

Tačiau tai gana savarankiškas šuo. Kartais galite sąmoningai nepaisyti prašymų ar atsižvelgti tik tada, kai tai jums tinka.

Jis turi gerą polinkį mokytis, tačiau šia prasme jis gali būti šiek tiek užsispyręs ir daryti viską savaip. Štai kodėl būtinas tęstinis mokymas, kuriame vyrauja prizai ir kantrybė. Paprastai jie yra geri šunys, tačiau dėl jų energijos jie gali sugadinti daiktus ir netinkamai elgtis. Štai kodėl mes turime kasdien su jais sportuoti.

Parduoda - Šiba Inu

Šie šunys taip pat stebisi jie linkę į higieną. Jei norime švaraus šuns, tai dažniausiai yra. Tipiški šunys, vengiantys patekti į balas, užsidengti ant žemės ar kuo nors nusidažyti, todėl jie puikiai gyvena shiba inu.

shiba inu

Tai nereiškia, kad jie nėra linkę į kai kurias problemas, tačiau jų sveikata paprastai yra gana gera, palyginti su kitais šunimis. Kelio srityje gali atsirasti išnirimas.

Moterys yra nuo 33 iki 41 cm nuo 13 iki 16 colių. Pageidaujamas dydis yra kiekvienos lyties atstumo vidurys. Vidutinis svoris, kai pageidaujamas dydis, yra maždaug 10,5 kg 23 lb vyrams, 8 kg 18 lb moterims.

Taip pat dažna klubo displazija - problema, kurią paveldi daugelis šunų. Progresuojanti tinklainės atrofija gali būti dar viena būklė, turinti įtakos jūsų regėjimui ir sukelianti apakimą.

shiba inu

Tai trumpi plaukai, kurie yra geros būklės. Šuo turi natūralių aliejų, kurie atpalaiduoja odą ir suteikia apsaugą.

Tai papildo tendenciją išlikti švariam, o tai reiškia, kad vonios kambarys gali būti labiau išdėstytas nei kitų veislių. El fiziniai pratimai tai dar vienas iš jų globos ramsčių.

Iš pat pradžių jie buvo taip auginti, kad galėtų atlikti bet kokį šuniui skirtą darbą, kaip antai medžiotojų gelbėjimo žaidimas arba galvijų bandų ganymas, todėl yra ištvermingi ilgą darbo dieną. Jiems reikia gerokai pabėgioti ir mentalinio stimuliavimo, daug laiko jie šokinėja, žaidžia, tyrinėja naujus vaizdus ir kvapus. Rinkdamiesi šuns veislę turėtumėte atsižvelgti į savo aktyvumo lygį shiba inu gyvenimo stilių, apgalvoti, ar guvus, energingas šuo jus padarytų žvalesnį ar nervingesnį. Šiems dinamiškiems šunims reikia daug dresūros norint išmokyti gerų manierų, veislė galbūt ne itin tinka tuose namuose, kur yra nedidelių vaikų arba vyresnio amžiaus paliegusių žmonių. Mažiau energingam ir entuziastingam šuniui veikiau būdinga santūri gyvenimo koncepcija.

Jau sakėme, kad tai aktyvus šuo, nes jis buvo naudojamas medžioklei ištisas kartas. Štai kodėl tam reikės sportuoti, bėgioti ir linksmintis. Tai yra geras pratimas mesti kamuolį, kad jis jį atneštų arba eitų pabėgioti su juo. Jei palaikysime gerą jų sveikatos būklę, šuo bus laimingas ir subalansuotas.

shiba inu

El mokymai yra svarbūs auginti paklusnų šunį, nes tai labai savarankiška veislė. Mes turime kasdien praktikuotis su prizais, kad vykdytume shiba inu, nes supratimas yra tikras, kad jis juos supranta.

shiba inu

Jei gyvename bute, bet galime juo pasivaikščioti, tai taip pat yra geras šuo, nes jis yra mažas. Tai nereikalauja per daug priežiūros, jis laimingas ir labai geros sveikatos.

Shiba inu jokios abejonės, šuo šeimoms ir žmonėms, kurie mėgaujasi aktyviais ir gyvais gyvūnais. Straipsnio turinys atitinka mūsų principus redakcijos etika.

Norėdami pranešti apie klaidą, spustelėkite čia.